Downton Abbey Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 8.7
Sezon: 6 Bölüm: 52
İlk Yayın Tarihi: 26 Eylül 2010
Final: 25 Kasım 2015
Türler: Tarih Dram 1.Dünya Savaşı

Dizi, yakın dünya tarihinin önemli hikayelerini sezonlar şeklinde incelemiştir. İlk sezonda Titanik'in batışı, 2.Sezonda 1.Dünya savaşının patlak vermesi, İspanyol Salgını, Marconi Skandalı gibi olaylar işlenmiştir.

Downton Abbey Konusu ve Oyuncuları hakkında..

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.