Zombi Dizileri

Zombi Türünde Diziler

iZombie

Imdb: 7.8

Sezon Bilgisi: 5 Sezon / 71 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 17 Mart 2015 (İlk Yayın Tarihi) / 01 Ağustos 2019 (Final bölümü)

Sırf karnını doyurmak için şehir morgunda işe giren bir kadının ölülerin beynini yemesiyle onların ölümleri hakkında bilgiler edinmesi ve cinayetleri aydınlatmasını konu almaktadır.

Dizi Detayları

Fear the Walking Dead

Imdb: 6.9

DZB Puan: 7

Sezon Bilgisi: 6 Sezon / 86 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 23 Ağustos 2015 (İlk Yayın Tarihi) ---

Hikaye birebir aynı, fakat yer, mekan, zaman ve kişiler farklı. Kişiler şöyle farklı The Walking Dead evreninde kaybolan kişiler bu diziye geçiyor. Yer ise dizide Twd gibi Atlanta'da değil Los Angeles'ta geçiyor.

Dizi Detayları

The Walking Dead: World Beyond

Imdb: 4.2

Sezon Bilgisi: 2 Sezon / 20 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 02 Ekim 2020 (İlk Yayın Tarihi) / 30 Kasım 2021 (Final bölümü)

Devam edip etmeyeceği tartışmalı olan bu dizi yine aynı yapımcılar tarafından izleyiciye sunuldu. The Walking Dead hikayesinden ve kişilerden sıkılanları hedefleyen ve zombi hastalığı sonrası büyüyen ilk nesili canlandıran dizi. Imdb puanına bakacak olursak çokta sevilmişe benzemiyor. Bakalım 2 sezonda bizleri neler bekleyecek.

Dizi Detayları

Kingdom

Imdb: 8.4

Sezon Bilgisi: 2 Sezon / 13 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 25 Ocak 2019 (İlk Yayın Tarihi) ---

Bu sefer sevgili zombiler bir dönem dizisinde karşımıza çıkıyor. 1600'lü yıllarda Korede bir krallıkta meydana gelen salgın, ölülerin uyanıp zombilere dönüşmesi ve babasının yetersizliğine karşı halkın tek umudu olan veliaht prensin bu salgınla mücadelesini konu alıyor. Netflix yapımı olan bu dizi birçok dizi severlere göre The Walking Dead başladığından en iyi zombi dizisi olarak adlandırılıyor.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.