Western Dizileri

Western Türünde Diziler

Hatfields & McCoys

Imdb: 8

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 3 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 28 Mayıs 2012 (İlk Yayın Tarihi) / 30 Mayıs 2012 (Final bölümü)

Amerikan İç Savaşı sırasında Batı Virginia / Kentucky bölgesinde yaşayan 2 aile arasındaki kan davasını konu eden, Western tarzı 3 bölümlük mini tv dizisidir.

Dizi Detayları

Godless

Imdb: 8.3

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 7 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 22 Kasım 2017 (İlk Yayın Tarihi) / 22 Kasım 2017 (Final bölümü)

Roy Goode isimli tehlikeli bir haydut ile onun eski ortağı Frank Griffin arasındaki kovalamacanın New Mexico'daki sadece kadınlardan oluşan bir kasaba olan La Belle'ye uzanmasını konu alan mini Netflix dizisidir.

Dizi Detayları

Hell on Wheels

Imdb: 8.3

Sezon Bilgisi: 5 Sezon / 57 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 26 Şubat 2012 (İlk Yayın Tarihi) / 23 Temmuz 2016 (Final bölümü)

1865 yılındaki iç savaşın bitimiyle topraklardaki hakimiyeti arttırmak için demiryolu inşaatleri Amerika'nın her yerini sarmıştır. Yürüyen Cehennem'de sadece vahşi batıyı değil, karısının ölümünden sonra kendini toparlamaya çalışan bir adamın demiryolu işçileri tarafından kullanılan ve demiryolu ile birlikte ilerleyen bir kasabadaki hikayesini anlatıyor.

Dizi Detayları

The Son

Imdb: 7.5

Sezon Bilgisi: 2 Sezon / 20 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 08 Nisan 2017 (İlk Yayın Tarihi) / 29 Haziran 2019 (Final bölümü)

AMC tarafından yayımlanan The Son, kuşak çatışmasını konu alan ve Texas'ın nasıl Amerikayı süper güç yapan bir eyalet olduğunu anlatan western dizisidir.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.