Vampir Dizileri

Vampir Konulu Diziler

The Strain

Imdb: 7.3

Sezon Bilgisi: 4 Sezon / 46 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 13 Ağustos 2014 (İlk Yayın Tarihi) / 17 Eylül 2017 (Final bölümü)

Vampir hastalığının yayıldığı bir dünyada bir grup insanın dünyayı bu hastalıktan kurtarma mücadelesini konu alan güzel bir seri. FX ağı tarafından yayımlanan The Strain, zombiler böyle bir salgında akla gelen yaratıklar olsa da vampirlerle bu türü denemiş dizi severlerden de tam not almıştır.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.