Suç Dizileri

Suç Türünde Diziler

Dark

Imdb: 8.8

Sezon Bilgisi: 3 Sezon / 26 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 01 Aralık 2017 (İlk Yayın Tarihi) / 27 Haziran 2020 (Final bölümü)

Dark dizisi, Winden isimli bir Alman kasabasında iki çocuğun kaybolması üzerine gelişen olayların bir anda geçmiş ve gelecek keşmekeşinde kaldığınız radyoaktif sızıntılar ve zaman makinesine şahit olacağınız birçok etkeni konu ediniyor.

Dizi Detayları

Twin Peaks

Imdb: 8.8

Sezon Bilgisi: 2 Sezon / 30 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 08 Nisan 1990 (İlk Yayın Tarihi) / 10 Haziran 1991 (Final bölümü)

Türkçe ismi İkiz Tepeler olan Amerika yapımı Twin Peaks Star TV'de 90'lı yıllarda yayınlanmıştır. Twin Peaks Laura Palmer (Sheryl Lee) isimli bir genç kızın öldürülmesi sonrasında gelişen olayları konu alır. FBI ajanı Dale Cooper (Kyle MacLachlan) bu cinayetle ilgilenmek için kasabaya gönderilir, fakat bu küçük ve sakin görünen kasaba aslında derinliğine bakıldığında çok karışıktır.

Dizi Detayları

Sleepy Hollow

Imdb: 7.4

Sezon Bilgisi: 4 Sezon / 62 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 16 Eylül 2013 (İlk Yayın Tarihi) / 30 Nisan 2017 (Final bölümü)

Ichabod Crane yeniden dirildi ve iki buçuk asır boyunca kurucu babalara kadar uzanan bir gizemi çözmek için yeryüzüne çıktı.

Dizi Detayları

Sunshine

Imdb: 7.5

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 4 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 18 Ekim 2017 (İlk Yayın Tarihi) / 26 Ekim 2017 (Final bölümü)

Sunshine'ın hikayesi, ABD Kolej liginde ABD'li scoutlar tarafından keşfedilmenin eşiğinde olan genç, hevesli bir Güney Sudanlı-Avustralyalı basketbolcu olan Jacob'un hayatını anlatıyor.

Dizi Detayları

Healer

Imdb: 8.5

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 20 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 08 Aralık 2014 (İlk Yayın Tarihi) / 10 Şubat 2015 (Final bölümü)

Kim Moon-Ho isimli muhabir ünlü bir şirkette çalışmaktadır. Geçmişte yaşanan bir olayın gerçek yüzüne tanıklık etmesi ve olayın peşinden gitmesini Healer Dizisinin Konusunu oluşturmaktadır. Olayı araştırırken ona yardımcı olan ise hayranlık besleyen Healer kod adını kullanan Chae Young Shin'dir. 

Dizi Detayları

The Defenders

Imdb: 7.3

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 8 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 18 Ağustos 2017 (İlk Yayın Tarihi) / 18 Ağustos 2017 (Final bölümü)

The Defenders, dört süper kahramanın kötülükle mücadele etmek için bir araya gelerek New York şehrini korumak nedeniyle bir takım oluşturmasını ve ortak bir düşmana karşı mücadele etmesini konu almaktadır.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.