Suç Dizileri

Suç Türünde Diziler

Brooklyn Nine-Nine (B99)

Imdb: 8.4

Sezon Bilgisi: 8 Sezon / 153 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 17 Eylül 2013 (İlk Yayın Tarihi) ---

Brooklyn Nine-Nine, polisiye komedi tarzında Amerikan yapımı bir televizyon dizisidir. ABD'de Fox tarafından yayınlanmaktadır. Dizi New York Polisi'nin Brooklyn'deki kurgusal 99. Bölge Karakolu'ndaki dedektiflerinin ve yeni atanan polis şefinin başından geçen olayları konu alır.

Dizi Detayları

Vis a Vis

Imdb: 8.2

Sezon Bilgisi: 4 Sezon / 57 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 20 Mayıs 2015 (İlk Yayın Tarihi) / 04 Şubat 2019 (Final bölümü)

Vis a Vis, tamamı İspanyol oyunculardan oluşan bir hapishane dizisidir. Erkek arkadaşı tarafından zimmetine para geçirmesi için kandırılan ve hapse giren naif genç kadın, hapishane şartlarına ayak uydurmaya çalışıyor.

Dizi Detayları

Sherlock

Imdb: 9.1

Sezon Bilgisi: 4 Sezon / 15 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 05 Haziran 2011 (İlk Yayın Tarihi) / 15 Ocak 2017 (Final bölümü)

Karmaşık olaylar açısından La Casa de Papel dizisiyle benzerlik gösteren Sherlock dizisi akıl oyunları üzerine kuruludur. Gizemleri, tümdengelim yöntemi ile çözen Holmes'in ( tabi ki John Watson'un yardımıyla) her bölümde sizi şaşırtacak sona hazırlıklı olun.

Dizi Detayları

Dark

Imdb: 8.8

Sezon Bilgisi: 3 Sezon / 26 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 01 Aralık 2017 (İlk Yayın Tarihi) / 27 Haziran 2020 (Final bölümü)

Dark dizisi, Winden isimli bir Alman kasabasında iki çocuğun kaybolması üzerine gelişen olayların bir anda geçmiş ve gelecek keşmekeşinde kaldığınız radyoaktif sızıntılar ve zaman makinesine şahit olacağınız birçok etkeni konu ediniyor.

Dizi Detayları

Twin Peaks

Imdb: 8.8

Sezon Bilgisi: 2 Sezon / 30 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 08 Nisan 1990 (İlk Yayın Tarihi) / 10 Haziran 1991 (Final bölümü)

Türkçe ismi İkiz Tepeler olan Amerika yapımı Twin Peaks Star TV'de 90'lı yıllarda yayınlanmıştır. Twin Peaks Laura Palmer (Sheryl Lee) isimli bir genç kızın öldürülmesi sonrasında gelişen olayları konu alır. FBI ajanı Dale Cooper (Kyle MacLachlan) bu cinayetle ilgilenmek için kasabaya gönderilir, fakat bu küçük ve sakin görünen kasaba aslında derinliğine bakıldığında çok karışıktır.

Dizi Detayları

Sleepy Hollow

Imdb: 7.4

Sezon Bilgisi: 4 Sezon / 62 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 16 Eylül 2013 (İlk Yayın Tarihi) / 30 Nisan 2017 (Final bölümü)

Ichabod Crane yeniden dirildi ve iki buçuk asır boyunca kurucu babalara kadar uzanan bir gizemi çözmek için yeryüzüne çıktı.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2022 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.