Spor Dizileri

Spor içerikli Diziler

Totally Hoops

Imdb: 7.5

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 16 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 07 Ocak 2001 (İlk Yayın Tarihi) / 15 Nisan 2001 (Final bölümü)

Totally Hoops, bir Disney Channel reality serisidir. 2000'li yıllar boyunca ulusal çapta alkışlanan 14 yaş altı AAU basketbol takımı Dayton, Ohio Lady Hoopstars'ta on bir kızın deneyimlerini aktarır.

Dizi Detayları

The White Shadow

Imdb: 8

Sezon Bilgisi: 3 Sezon / 54 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 27 Kasım 1978 (İlk Yayın Tarihi) / 16 Mart 1981 (Final bölümü)

Beyaz bir eski NBA profesyoneli, profesyonel maçtan emekli olur ve ağırlıklı olarak siyahi bir şehir içi lisede basketbol koçu olarak işe başlar.

Dizi Detayları

Hoops

Imdb: 6.1

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 10 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 21 Ağustos 2020 (İlk Yayın Tarihi) / 21 Ağustos 2020 (Final bölümü)

Yetişkin Amerikan basketbol konulu animasyon sitcomu. Ben Hopkins isimli basketbol koçu berbat bir takımın başında görevdedir. Son zamanlardaki grafik kötüye gittikçe işten kovulma riskine karşı türlü düşünceler içerisindedir.

Dizi Detayları

Harlem Globetrotters

Imdb: 6.2

Sezon Bilgisi: 2 Sezon / 22 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 12 Eylül 1970 (İlk Yayın Tarihi) / 16 Ekim 1971 (Final bölümü)

Harlem Globetrotters isimli basketbol takımının çizgi dizisidir. Konusu, Globetrott'lardan birinin sorunu çözmek için bir basketbol maçı önermesine yol açan yerel bir çatışmaya dahil olduğu bir formül üzerinde çalıştı. Globetrotters'ın yenilgisini garantilemek için kötüler yarışmaya hile karıştırır; ancak, yarışmanın ikinci yarısından önce, takım her zaman olasılıkları eşitlemenin bir yolunu bulur, her şey yenilmez olur ve oyunu kazanır.

Dizi Detayları

Hang Time

Imdb: 7

Sezon Bilgisi: 6 Sezon / 104 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 09 Eylül 1995 (İlk Yayın Tarihi) / 16 Aralık 2000 (Final bölümü)

Yedi genç (üç kız ve dört erkek), Deering Lisesi basketbol takımının üyeleri olarak hayatta kalmaya çalışır.

Dizi Detayları

Bull Fighting

Imdb: 5.9

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 17 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 18 Kasım 2007 (İlk Yayın Tarihi) / 09 Mart 2008 (Final bölümü)

Orjinal adı "Dou niu, yao bu yao" olan kore dizisi Bull Fighting, iki rakip arasında 3'e 3 basketbol müsakabası olarak başladı. Kazanan taraf 13. cadde basketbol sahasını kontrol eder. 9 yıldır kaybetmeyen taraf bu yıl kaybetti ve bu bir kız yüzünden. Artık kazanmanın başka bir amacı var.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.