Salgın Dizileri

Salgın Türünde Diziler

The Strain

Imdb: 7.3

Sezon Bilgisi: 4 Sezon / 46 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 13 Ağustos 2014 (İlk Yayın Tarihi) / 17 Eylül 2017 (Final bölümü)

Vampir hastalığının yayıldığı bir dünyada bir grup insanın dünyayı bu hastalıktan kurtarma mücadelesini konu alan güzel bir seri. FX ağı tarafından yayımlanan The Strain, zombiler böyle bir salgında akla gelen yaratıklar olsa da vampirlerle bu türü denemiş dizi severlerden de tam not almıştır.

Dizi Detayları

The Last Ship

Imdb: 7.5

Sezon Bilgisi: 5 Sezon / 56 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 22 Haziran 2014 (İlk Yayın Tarihi) / 11 Kasım 2018 (Final bölümü)

Dünyayı ele geçiren bir salgından habersiz savaş gemisi görev için atlantiğe açılır. Bir de misafir bilim insanı vardır gemide. Fakat görevi hakkında gemi mürettebatına bir bilgi vermeden bu salgından kurtulmanın yolunu aramaktadır. Dünyanın tüm umudu bu gemiden gelecek iyi haber olarak yansıtılmış güzel bir hayatta kalma dizisidir.

Dizi Detayları

The Rain

Imdb: 6.3

Sezon Bilgisi: 3 Sezon / 20 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 04 Mayıs 2018 (İlk Yayın Tarihi) / 06 Ağustos 2020 (Final bölümü)

Yağmurla gelen salgından korunan iki kardeşin babalarını bulmak için sığınağı terketmesi ve tehlikeli dış dünyayı keşfetmesini konu alan Danimarka dizisidir. İnsanların hayatta kalmak için acımasız ama büyüleyici bir dünyayı izleyicilerine sunar. Netflix dizisidir.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.