Romantik Dizileri

Romantik Konulu Diziler

Dream

Imdb: 5.5

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 20 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 27 Haziran 2009 (İlk Yayın Tarihi) / 29 Eylül 2009 (Final bölümü)

Lee Jang Suk (Kim Bum) vaktini islah evindeki masum insanlarin cüzdanlarini çalmakla geçiren biridir.Islah evinden çiktikdan sonra, bir spor temsilcisi olan Nam Jae Yul (Joo Jin Mo) ile karsilasir. Lee Jang Suk(Kim Bum)'un hayali en iyi boksor olmaktir. Nam Jae Yul(Joo Jin Mo) ise Lee Jang Suk(Kim Bum)'a hayalini gerçeklestirmesinde yardimci olacak kisidir.

Dizi Detayları

Bride Of The Century

Imdb: 7.1

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 16 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 22 Şubat 2014 (İlk Yayın Tarihi) / 12 Nisan 2014 (Final bölümü)

Bunun dışında genel anlamda konusu ise, zengin bir ailenin başında yer alan bir lanetin ve bu lanetin etkileri aynı zamanda yeni gelecek bir gelinin başına gelecek olaylardır. Hem lanetle hem de hayata dair genel zorluklarla uğraşacak olan başroller gücü birbirlerinden alacaklardır.

Dizi Detayları

Flower Boy Next Door

Imdb: 7.2

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 16 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 07 Ocak 2013 (İlk Yayın Tarihi) / 26 Şubat 2013 (Final bölümü)

Ko Dok-Mi (Park Shin-Hye) yalnız yaşayan dışarı çıkmayı pek sevmeyen biridir. Enrique Keum (Yoon Si-Yoon), onun komşusudur. Enrique, onu kendisini izlerken bulur ve ona yaklaşmaya çalışır. Ko Dok-Mi'nin dünyasına bir yolculuk başlar.

Dizi Detayları

Playful Kiss

Imdb: 7.1

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 16 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 01 Eylül 2010 (İlk Yayın Tarihi) / 21 Ekim 2010 (Final bölümü)

Beceriksiz bir lise öğrencisi olan Oh Ha-Ni (Jung So-Min) alt sınıfındaki popüler ve dahi bir öğrenci olan Baek Seung-Jo'ya (Kim Hyun-Joong) okulun ilk gününde onunla göz göze geldiğinden beri aşıktır. Bir gün, Ha-Ni bir mektup aracılığı ile aşkını ona itiraf etmeye karar verir.

Dizi Detayları

Heartstrings

Imdb: 7.2

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 15 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 29 Haziran 2011 (İlk Yayın Tarihi) / 18 Ağustos 2011 (Final bölümü)

Bir üniversitede okuyan gençlerin aşklarını, hayallerini ve arkadaşlıklarını konu alan dizi romantik türdeki bir müzikal yapımdır. Lee Shin üniversitede çağdaş müzik eğitimi almaktadır. Ancak gerçek hayatta müzikle alakası olmayan her şeye karşı alakasız, gelecekle ilgili hiçbir planı ve hayali olmayan soğuk birisidir.

Dizi Detayları

Who Are You: School

Imdb: 7.7

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 16 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 27 Nisan 2015 (İlk Yayın Tarihi) / 16 Mayıs 2015 (Final bölümü)

Dizi, Gangnam, Seul, Güney Kore'deki prestij sahibi özel bir lise olan Sekang Lisesi'nde geçmektedir. Eun-Byul (Kim So-Hyun), bu lisede popüler bir öğrencidir ve gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Bu arada, Lee Eun-Bi (Kim So-Hyun), Go Eun-Byul'a ikizi kadar benzemektedir.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.