Macera Dizileri

Macera Türünde Diziler

Killing Eve

Imdb: 8.2

Sezon Bilgisi: 4 Sezon / 27 Bölüm

Dizi Yayınlanma: (İlk Yayın Tarihi) ---

Bir Suikastçi ile onu yakalamaya çalışan ajan arasındaki kedi-fare oyununa tanık olacaksınız. Hikayesi de sizi etkileyecek, sonunda sizi bekleyen şeyi asla tahmin edemeyeceksiniz. Her bir olayda birbirlerine yaklaşan bu iki karakterin arasındaki ilişki gittikçe simbiyotik bir hale gelecek.

Dizi Detayları

Lost

Imdb: 8.3

Sezon Bilgisi: 6 Sezon / 118 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 22 Eylül 2004 (İlk Yayın Tarihi) / 23 Mayıs 2010 (Final bölümü)

Lost, Amerikan drama televizyon dizisidir. Program, Sidney, Avustralya'dan Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri'ne uçan bir yolcu uçağının kaza yapması sonucu Güney Pasifik'te gizemli bir adaya düşen kazazedelerin hikâyelerini konu edinmektedir.

Dizi Detayları

Wrecked

Imdb: 7.3

Sezon Bilgisi: 3 Sezon / 30 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 14 Haziran 2016 (İlk Yayın Tarihi) / 02 Ekim 2018 (Final bölümü)

Tayland'a giden uçak ıssız bir adada düşer. Kazadan kurtulanlar hayatta kalmak ve adadan çıkış yolunu bulmak için farklı görüşlere sahip olsalarda birlikte hareket ettikleri eğlenceli ve macera dolu bir dizidir.

Dizi Detayları

Sleepy Hollow

Imdb: 7.4

Sezon Bilgisi: 4 Sezon / 62 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 16 Eylül 2013 (İlk Yayın Tarihi) / 30 Nisan 2017 (Final bölümü)

Ichabod Crane yeniden dirildi ve iki buçuk asır boyunca kurucu babalara kadar uzanan bir gizemi çözmek için yeryüzüne çıktı.

Dizi Detayları

Doctor Who

Imdb: 8.6

Sezon Bilgisi: 13 Sezon / 198 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 26 Nisan 2005 (İlk Yayın Tarihi) ---

Doktor olarak bilinen uzaylı maceracının ve Dünya gezegeninden arkadaşlarının zaman ve mekandaki diğer maceraları. Tarihin en uzun soluklu bilim kurgu dizisi ve türün hayranlarının mutlaka izlemesi gereken bir dizi. Hikayeler, dönen bir kadro ve pek de tipik olmayan bir ana karakterle taze kalıyor. Doktor başka bedenlere atlayabilir, evreni gezebilir ve uzaylılarla arkadaş olabilir.

Dizi Detayları

12 Monkeys

Imdb: 7.7

Sezon Bilgisi: 4 Sezon / 47 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 16 Ocak 2015 (İlk Yayın Tarihi) / 06 Temmuz 2018 (Final bölümü)

Dünyada yaşayan insan türünün geçmişten gelen bir salgın nedeniyle tehdit altında olması, zamanda yolculukla bu salgının nedenini araştırmak için James Cole karakterinin geçmişe gitmesi ve başından geçenleri konu alır.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.