Komedi Dizileri

Komedi Türünde Diziler

Suits

Imdb: 8.4

Sezon Bilgisi: 9 Sezon / 134 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 23 Haziran 2011 (İlk Yayın Tarihi) / 25 Eylül 2019 (Final bölümü)

Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir.

Dizi Detayları

Brooklyn Nine-Nine (B99)

Imdb: 8.4

Sezon Bilgisi: 8 Sezon / 153 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 17 Eylül 2013 (İlk Yayın Tarihi) ---

Brooklyn Nine-Nine, polisiye komedi tarzında Amerikan yapımı bir televizyon dizisidir. ABD'de Fox tarafından yayınlanmaktadır. Dizi New York Polisi'nin Brooklyn'deki kurgusal 99. Bölge Karakolu'ndaki dedektiflerinin ve yeni atanan polis şefinin başından geçen olayları konu alır.

Dizi Detayları

Seksenler

Imdb: 6.9

Sezon Bilgisi: 8 Sezon / 180 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 24 Ocak 2012 (İlk Yayın Tarihi) ---

Seksenler, 24 Ocak 2012 tarihinde TRT 1'de yayımlanmaya başlayan romantik, komedi ve nostalji türündeki Türk televizyon dizisi.[2] Mint Prodüksiyon tarafından yapılan dizi bir sit-com, romantik ve dönem komedisi olarak yayımlandı ve 6 sezonluk yayın hayatı 27 Mayıs 2017'de 228. bölümde sona erdi, 2 yıl aradan sonra 11 Ekim 2019 tarihinden itibaren hafta içi her gün yeni bölümleriyle yayımlanmaya başladı.

Dizi Detayları

Doksanlar

Imdb: 4.2

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 43 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 26 Haziran 2013 (İlk Yayın Tarihi) / 27 Nisan 2014 (Final bölümü)

Sokakta oynayan son çocukların dizisi sloganı ile 26 Haziran 2013 tarihinde Atv'de yayımlanmaya başlamıştır. MinT tarafından yapılan dizi bir sit-com, romantik ve dönem komedisi olarak Seksenler'den esinlenerek aynı yapımcı ve yapım şirketi tarafından yapılmıştır. Dizi, 27 Nisan 2014'te 43.bölümde yayından kaldırılmıştır.

Dizi Detayları

Wrecked

Imdb: 7.3

Sezon Bilgisi: 3 Sezon / 30 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 14 Haziran 2016 (İlk Yayın Tarihi) / 02 Ekim 2018 (Final bölümü)

Tayland'a giden uçak ıssız bir adada düşer. Kazadan kurtulanlar hayatta kalmak ve adadan çıkış yolunu bulmak için farklı görüşlere sahip olsalarda birlikte hareket ettikleri eğlenceli ve macera dolu bir dizidir.

Dizi Detayları

Hoops

Imdb: 6.1

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 10 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 21 Ağustos 2020 (İlk Yayın Tarihi) / 21 Ağustos 2020 (Final bölümü)

Yetişkin Amerikan basketbol konulu animasyon sitcomu. Ben Hopkins isimli basketbol koçu berbat bir takımın başında görevdedir. Son zamanlardaki grafik kötüye gittikçe işten kovulma riskine karşı türlü düşünceler içerisindedir.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.