Komedi Dizileri

Komedi Türünde Diziler

Wrecked

Imdb: 7.3

Sezon Bilgisi: 3 Sezon / 30 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 14 Haziran 2016 (İlk Yayın Tarihi) / 02 Ekim 2018 (Final bölümü)

Tayland'a giden uçak ıssız bir adada düşer. Kazadan kurtulanlar hayatta kalmak ve adadan çıkış yolunu bulmak için farklı görüşlere sahip olsalarda birlikte hareket ettikleri eğlenceli ve macera dolu bir dizidir.

Dizi Detayları

Hoops

Imdb: 6.1

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 10 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 21 Ağustos 2020 (İlk Yayın Tarihi) / 21 Ağustos 2020 (Final bölümü)

Yetişkin Amerikan basketbol konulu animasyon sitcomu. Ben Hopkins isimli basketbol koçu berbat bir takımın başında görevdedir. Son zamanlardaki grafik kötüye gittikçe işten kovulma riskine karşı türlü düşünceler içerisindedir.

Dizi Detayları

The Waverly Wonders

Imdb: 5.3

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 9 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 07 Eylül 1978 (İlk Yayın Tarihi) / 06 Ekim 1978 (Final bölümü)

Joe Casey, Eastfield, Wisconsin'deki Waverly Lisesi'nde tarih öğretmeni ve basketbol koçu oldu. Takımı üç yıldır bir maç kazanamadı. Basketbol takımının en iyi oyuncusu ise bir kız öğrencidir.

Dizi Detayları

Harlem Globetrotters

Imdb: 6.2

Sezon Bilgisi: 2 Sezon / 22 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 12 Eylül 1970 (İlk Yayın Tarihi) / 16 Ekim 1971 (Final bölümü)

Harlem Globetrotters isimli basketbol takımının çizgi dizisidir. Konusu, Globetrott'lardan birinin sorunu çözmek için bir basketbol maçı önermesine yol açan yerel bir çatışmaya dahil olduğu bir formül üzerinde çalıştı. Globetrotters'ın yenilgisini garantilemek için kötüler yarışmaya hile karıştırır; ancak, yarışmanın ikinci yarısından önce, takım her zaman olasılıkları eşitlemenin bir yolunu bulur, her şey yenilmez olur ve oyunu kazanır.

Dizi Detayları

Bull Fighting

Imdb: 5.9

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 17 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 18 Kasım 2007 (İlk Yayın Tarihi) / 09 Mart 2008 (Final bölümü)

Orjinal adı "Dou niu, yao bu yao" olan kore dizisi Bull Fighting, iki rakip arasında 3'e 3 basketbol müsakabası olarak başladı. Kazanan taraf 13. cadde basketbol sahasını kontrol eder. 9 yıldır kaybetmeyen taraf bu yıl kaybetti ve bu bir kız yüzünden. Artık kazanmanın başka bir amacı var.

Dizi Detayları

Flower Boy Next Door

Imdb: 7.2

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 16 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 07 Ocak 2013 (İlk Yayın Tarihi) / 26 Şubat 2013 (Final bölümü)

Ko Dok-Mi (Park Shin-Hye) yalnız yaşayan dışarı çıkmayı pek sevmeyen biridir. Enrique Keum (Yoon Si-Yoon), onun komşusudur. Enrique, onu kendisini izlerken bulur ve ona yaklaşmaya çalışır. Ko Dok-Mi'nin dünyasına bir yolculuk başlar.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.