Gerilim Dizileri

Gerilim Türünde Diziler

Fi

Imdb: 7.8

Sezon Bilgisi: 2 Sezon / 23 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 30 Nisan 2017 (İlk Yayın Tarihi) / 09 Nisan 2018 (Final bölümü)

Ünlü ve çapkın psikiyatr, bir dansçıya duyduğu tehlikeli takıntının peşinden koşarken karanlık geçmişini gizli tutmaya çalışır. 2 sezonluk kitaptan uyarlanmış gerilim dizisi.

Dizi Detayları

The Chalet

Imdb: 7

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 6 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 26 Mart 2018 (İlk Yayın Tarihi) ---

Türkçe ismi "Dağ Evi" olarak geçen dizinin konusu, kısa bir yaz tatili yapmak için Fransız Alpleri'ndeki ücra bir dağ evinde toplanan arkadaşlar, geçmişteki karanlık bir sırrın açığa çıkmasıyla ölümcül bir tuzağa düşer. Buluştukları dağ evine giden tek yol beklenmedik bir heyelanla kapanınca, ücra dağ evinde kapana kısılırlar.

Dizi Detayları

Fringe

Imdb: 8.4

Sezon Bilgisi: 5 Sezon / 100 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 09 Eylül 2008 (İlk Yayın Tarihi) / 18 Ocak 2013 (Final bölümü)

Fringe özel ajan Olivia Dunham, çılgın bilim adamı Walter Bishop ve üstün zekalı oğlu Peter Bishop'ın metafizik ve ileri bilim ile ilgili konuları araştırmasını anlatmaktadır.

Dizi Detayları

Black Mirror

Imdb: 8.8

Sezon Bilgisi: 5 Sezon / 22 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 04 Kasım 2011 (İlk Yayın Tarihi) ---

Klasik bilim kurgu programı The Twilight Zone'a benzer bir antoloji stili kullanan Black Mirror, teknolojinin modern yaşam üzerindeki etkisine şu ya da bu şekilde odaklanıyor.

Dizi Detayları

Castle Rock

Imdb: 7.6

Sezon Bilgisi: 2 Sezon / 20 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 25 Ağustos 2018 (İlk Yayın Tarihi) / 11 Aralık 2019 (Final bölümü)

Stephen King'in hikayelerinden beslenen Castle Rock, korku türünde bir dizidir.  King'in en sevilen eserlerindeki karakterlere ait hikayeler ve bazı mitolojik hikayeleri birleştirerek Maine bölgesindeki ormanlık alanlarda karanlık ve aydınlığın savaşını izleyicilere sunuyor.

Dizi Detayları

Sunshine

Imdb: 7.5

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 4 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 18 Ekim 2017 (İlk Yayın Tarihi) / 26 Ekim 2017 (Final bölümü)

Sunshine'ın hikayesi, ABD Kolej liginde ABD'li scoutlar tarafından keşfedilmenin eşiğinde olan genç, hevesli bir Güney Sudanlı-Avustralyalı basketbolcu olan Jacob'un hayatını anlatıyor.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.