Fantastik Dizileri

Fantastik Türünde Diziler

Alice in Borderland

Imdb: 7.7

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 9 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 10 Aralık 2020 (İlk Yayın Tarihi) / 10 Aralık 2020 (Final bölümü)

Bir grup canı sıkılmış suçlu, hayatta kalma oyununun bir parçası olmak için çorak bir arazide karşılaşır.

Dizi Detayları

Ragnarok

Imdb: 7.5

Sezon Bilgisi: 2 Sezon / 7 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 31 Ocak 2020 (İlk Yayın Tarihi) ---

Ragnarok, küçük bir Norveç kasabasında yaşananları konu ediyor. Edda, ılık kışlara ve şiddetli yağmurlara maruz kalan bir kasabadır. Burada yaşayan insanlar, mevsim değişikliklerinden dolayı oldukça muzdariptir. Eğer kimse bu duruma müdahele etmezse, kıyamet çok da uzakta değildir.

Dizi Detayları

Lost

Imdb: 8.3

Sezon Bilgisi: 6 Sezon / 118 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 22 Eylül 2004 (İlk Yayın Tarihi) / 23 Mayıs 2010 (Final bölümü)

Lost, Amerikan drama televizyon dizisidir. Program, Sidney, Avustralya'dan Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri'ne uçan bir yolcu uçağının kaza yapması sonucu Güney Pasifik'te gizemli bir adaya düşen kazazedelerin hikâyelerini konu edinmektedir.

Dizi Detayları

Stranger Things

Imdb: 8.7

Sezon Bilgisi: 4 Sezon / 34 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 15 Temmuz 2016 (İlk Yayın Tarihi) ---

80'li yılları kendine fon yapan Stranger Things, dönemin korku filmlerine selam çakmayı atlamayan bir fantastik gerilim dizisi. Winona Ryder, David Harbour, Cara Buono'yu başrollerinde buluşturan dizi; kaybolan genç bir çocuğu ve onu bulmaya çalışan annesini anlatıyor.

Dizi Detayları

Warrior Nun

Imdb: 6.8

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 11 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 02 Temmuz 2020 (İlk Yayın Tarihi) ---

Warrior Nun, morgda uyanan bir kızın sırtına bırakılan büyülü halka sayesinde mistik güçlere sahip olması ile başlıyor. Ve bu kız artık şeytanla savaşıp dünyayı daha güzel bir yer yapmak için görevlendirildiğini anlıyor.

Dizi Detayları

Karnaval

Imdb: 8.4

Sezon Bilgisi: 2 Sezon / 24 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 14 Eylül 2003 (İlk Yayın Tarihi) / 27 Mart 2005 (Final bölümü)

Orjinal adı "Carnivàle" olan dizinin konusu; Büyük Buhran sırasında, Oklahomalı bir çiftçi çocuğu ve karizmatik bir papaz, Cennet ve Cehennem arasında yürütülen vekalet savaşının kilit oyuncuları olduklarını öğrenirler.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.