Dram Dizileri

Dram Türünde Diziler

Squid Game

Imdb: 8.1

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 9 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 17 Eylül 2021 (İlk Yayın Tarihi) / 17 Eylül 2021 (Final bölümü)

Borç batağında yüzen 456 kişinin ıssız bir adada çocuk oyunları oynayarak büyük ödüle ulaşmaya çalışması konu edilmiş, birçok dizi sever tarafından eleştiri alsa da aslında batılı güçlerin ağır eleştiri edildiği dizi birçok kesim tarafından da sevilmiştir.

Dizi Detayları

Under the Dome

Imdb: 6.6

Sezon Bilgisi: 3 Sezon / 39 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 24 Haziran 2013 (İlk Yayın Tarihi) / 10 Eylül 2015 (Final bölümü)

Stephen King'in 2009 yılında yayınlanan Under the Dome kitabının dizi uyarlamasıdır. Konusu, Maine'deki Chester's Mill Kasabası'nın, gizemli bir güç tarafından dünyanın geri kalanıyla tüm bağlantısının kesilmesi sonucu kasabalıların yaşadıklarını ve birbirleriyle karşı karşıya gelmeleri anlatılmaktadır. Kubbenin Altında dizinin Türkçe ismidir.

Dizi Detayları

Suits

Imdb: 8.4

Sezon Bilgisi: 9 Sezon / 134 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 23 Haziran 2011 (İlk Yayın Tarihi) / 25 Eylül 2019 (Final bölümü)

Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi. Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir.

Dizi Detayları

The Queen's Gambit

Imdb: 8.6

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 7 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 23 Ekim 2020 (İlk Yayın Tarihi) / 23 Ekim 2020 (Final bölümü)

The Queen's Gambit hedefi dünyanın en büyük satranç oyuncusu olmak olan Elizabeth Harmon isimli satranç dahisi bir öksüzün sekiz ila yirmi iki yaşları arasında alkol, ilaç bağımlılığı ve duygusal güçlüklerle mücadele ettiği yaşam öyküsünü takip etmektedir. Hikâye 1950'lerin ortasından 1960'lara doğru uzanmaktadır.

Dizi Detayları

Vis a Vis

Imdb: 8.2

Sezon Bilgisi: 4 Sezon / 57 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 20 Mayıs 2015 (İlk Yayın Tarihi) / 04 Şubat 2019 (Final bölümü)

Vis a Vis, tamamı İspanyol oyunculardan oluşan bir hapishane dizisidir. Erkek arkadaşı tarafından zimmetine para geçirmesi için kandırılan ve hapse giren naif genç kadın, hapishane şartlarına ayak uydurmaya çalışıyor.

Dizi Detayları

Sherlock

Imdb: 9.1

Sezon Bilgisi: 4 Sezon / 15 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 05 Haziran 2011 (İlk Yayın Tarihi) / 15 Ocak 2017 (Final bölümü)

Karmaşık olaylar açısından La Casa de Papel dizisiyle benzerlik gösteren Sherlock dizisi akıl oyunları üzerine kuruludur. Gizemleri, tümdengelim yöntemi ile çözen Holmes'in ( tabi ki John Watson'un yardımıyla) her bölümde sizi şaşırtacak sona hazırlıklı olun.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.