Çizgi Dizi Dizileri

Çizgi Dizi / Çizgi Film Serileri

Arcane

Imdb: 9.4

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 10 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 07 Kasım 2021 (İlk Yayın Tarihi) ---

Riot Games'in milyonlarca oyuncu tarafından oynanan League of Legends oyunu lokasyonlarından Piltover'de geçen ve oyundaki karakterlerin hikayelerine bağlı kalan çizgi dizidir.

Dizi Detayları

Hoops

Imdb: 6.1

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 10 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 21 Ağustos 2020 (İlk Yayın Tarihi) / 21 Ağustos 2020 (Final bölümü)

Yetişkin Amerikan basketbol konulu animasyon sitcomu. Ben Hopkins isimli basketbol koçu berbat bir takımın başında görevdedir. Son zamanlardaki grafik kötüye gittikçe işten kovulma riskine karşı türlü düşünceler içerisindedir.

Dizi Detayları

Harlem Globetrotters

Imdb: 6.2

Sezon Bilgisi: 2 Sezon / 22 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 12 Eylül 1970 (İlk Yayın Tarihi) / 16 Ekim 1971 (Final bölümü)

Harlem Globetrotters isimli basketbol takımının çizgi dizisidir. Konusu, Globetrott'lardan birinin sorunu çözmek için bir basketbol maçı önermesine yol açan yerel bir çatışmaya dahil olduğu bir formül üzerinde çalıştı. Globetrotters'ın yenilgisini garantilemek için kötüler yarışmaya hile karıştırır; ancak, yarışmanın ikinci yarısından önce, takım her zaman olasılıkları eşitlemenin bir yolunu bulur, her şey yenilmez olur ve oyunu kazanır.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.