Belgesel Dizileri

Belgesel Türünde Diziler

Pandemic: How To Prevent An Outbreak

Imdb: 6.3

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 6 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 22 Ocak 2020 (İlk Yayın Tarihi) / 22 Ocak 2020 (Final bölümü)

Netflix tarafından yayınlanan belgesel türündeki salgın hastalıkları işleyen ve gelecekteki insan hayatını tehdit eden bu hastalıklarla ön saflarda mücadele eden bilim insanları ve doktorlarla röportajlar içeren pandemi konulu dizidir.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.