Aksiyon Dizileri

Aksiyon Türünde Diziler

Alice in Borderland

Imdb: 7.7

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 9 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 10 Aralık 2020 (İlk Yayın Tarihi) / 10 Aralık 2020 (Final bölümü)

Bir grup canı sıkılmış suçlu, hayatta kalma oyununun bir parçası olmak için çorak bir arazide karşılaşır.

Dizi Detayları

Killing Eve

Imdb: 8.2

Sezon Bilgisi: 4 Sezon / 27 Bölüm

Dizi Yayınlanma: (İlk Yayın Tarihi) ---

Bir Suikastçi ile onu yakalamaya çalışan ajan arasındaki kedi-fare oyununa tanık olacaksınız. Hikayesi de sizi etkileyecek, sonunda sizi bekleyen şeyi asla tahmin edemeyeceksiniz. Her bir olayda birbirlerine yaklaşan bu iki karakterin arasındaki ilişki gittikçe simbiyotik bir hale gelecek.

Dizi Detayları

Warrior Nun

Imdb: 6.8

Sezon Bilgisi: 1 Sezon / 11 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 02 Temmuz 2020 (İlk Yayın Tarihi) ---

Warrior Nun, morgda uyanan bir kızın sırtına bırakılan büyülü halka sayesinde mistik güçlere sahip olması ile başlıyor. Ve bu kız artık şeytanla savaşıp dünyayı daha güzel bir yer yapmak için görevlendirildiğini anlıyor.

Dizi Detayları

Altered Carbon

Imdb: 8

Sezon Bilgisi: 2 Sezon / 18 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 02 Şubat 2018 (İlk Yayın Tarihi) / 27 Şubat 2020 (Final bölümü)

Aynı isimli çizgi romandan uyarlanan Altered Carbon, insanların karakterlerini ve ruhlarını yeni bedenlere transfer edebildikleri alternatif bir gelecekte geçiyor. Takeshi Kovacs, yıldızlararası savaşçılardan oluşan seçkin bir time mensup bir askerdir. ... Laurens, Takeshi'ye tekrar hayata dönebilmesi için bir şans sunar.

Dizi Detayları

Wrecked

Imdb: 7.3

Sezon Bilgisi: 3 Sezon / 30 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 14 Haziran 2016 (İlk Yayın Tarihi) / 02 Ekim 2018 (Final bölümü)

Tayland'a giden uçak ıssız bir adada düşer. Kazadan kurtulanlar hayatta kalmak ve adadan çıkış yolunu bulmak için farklı görüşlere sahip olsalarda birlikte hareket ettikleri eğlenceli ve macera dolu bir dizidir.

Dizi Detayları

Sleepy Hollow

Imdb: 7.4

Sezon Bilgisi: 4 Sezon / 62 Bölüm

Dizi Yayınlanma: 16 Eylül 2013 (İlk Yayın Tarihi) / 30 Nisan 2017 (Final bölümü)

Ichabod Crane yeniden dirildi ve iki buçuk asır boyunca kurucu babalara kadar uzanan bir gizemi çözmek için yeryüzüne çıktı.

Dizi Detayları

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.