Deadwood Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 8.6 DZB: 9.5
Sezon: 3 Bölüm: 36
İlk Yayın Tarihi: 21 Mart 2004
Final: 27 Ağustos 2006
Kanal: HBO Dizileri HBO
Platformlar: Amazon Prime Dizileri Amazon Prime
Türler: Suç Tarih

HBO tarafından yapılan Deadwood, Güney Dakota'da kanunsuzların uğrak yeri olarak bilinen bir kasabadır. 1800'lü yıllarda geçen dizi eski bir şerifin bu kasabaya yerleşmesi ve başından geçenleri konu alıyor. Hiçbir hukuk kuralının işlemediği ve federal hükümete bağlı olmayan Deadwood kasabası her geçen gün daha fazla kanunsuz için cezbedici bir yer halini alıyor.

Deadwood dizisi hakkında...

Deadwood Karakterleri

Al Swearengen ( Ian McShane)

Deadwood kasabasında yer alan Gem isimli salonun sahibidir. Deadwood'un ilk yerleşimcilerinden sayılan Al Swearengen toprak hakkı kazanmış ve ayrıca bu toprağa kurduğu salonda alkol, fuh*ş gibi bir takım aktiviteler ... Bilgi Al

Seth Bullock (Timothy Olyphant)

Deadwood kasabasının yeni sakini. Kasabada altın söylentileri artınca, yeni maceracıları kendine çekmeye başladı. Seth Bullock eski bir asker ve yeni bir arayış içinde. En yakın arkadaşı Sol Star ile b... Bilgi Al

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.