DC's Legends of Tomorrow Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 6.8
Sezon: 7 Bölüm: 93
İlk Yayın Tarihi: 21 Ocak 2016
Final: Devam ediyor..
Kanal: The CW Dizileri The CW
Türler: Aksiyon Macera

DC Comics'in çizgi romanından uyarlanmış, zamanlar arası seyahat edebilme özelliğine sahip bir takım süper kahramanın tehlike altındaki dünyayı kurtarmasını konu edilen süper kahraman dizisidir.

DC's Legends of Tomorrow Konusu

Hikaye, Londra'da günümüzden 150 sene sonrasında geçiyor. Kötü diktatör Vandal Savega ölümsüzlükle kutsanmıştır. Vandal Sevaga, hiç kimsenin uğraşıp da başaramadığı çok zor ve önemli bir şey yapmıştır. Sevaga, tüm gezegeni fethetmeyi başarmıştır. Sevaga'nın orduları milyonlarca kişiyi öldürür. Onun karşısında durabilecek güç henüz yok yoktur ve dünya adeta bir cehennem gibidir. Sahibi de kanla beslenen acımasız bir yöneticidir. Dünyanın geleceği bu kötü diktatör yüzünden hiçte parlak değildir. Dizide ki baş karakterlerden Rip Hunter 22. yüzyılda yaşayan çok eski bir zaman efendisidir. Zaman efendileri konseyinde bir toplantı yapılır. Rip Hunter burada ki çağrısında destek talep eder. Dünyanın kötü gidişatını durdurmak için konsey yöneticilerinden karar olarak sadece bir tane zaman gemisi ve Vandal Savega bu gemiyi yok etmeden zaman çizgisini değiştirme izni çıkar. Zaman efendileri, en önemli görevlerinin insanlığı ve dünyayı kurtarmak olmadığını, zaman çizgisini savunmak olduğunu ifade ederler. Rip Hunter’in ısrarlı söylemlerine rağmen Vandal ile mücadele etmenin insanlığı daha büyük bir yıkıma zemin hazırlamasına sebep olabileceklerini dile getirirler. Ancak tüm bu karşıt görüşlere rağmen Rip Hunter izin almayı başarır.

DC's Legends of Tomorrow Oyuncuları

DC's Legends of Tomorrow dizisinin oyuncu kadrosunda Victor Garber, Arthur Darvill, Brandon Routh, Caity Lotz, Franz Drameh, Amy Pemberton, Ciara Renée, Dominic Purcell, Casper Crump ve Wentworth Miller gibi ünlü isimler yer alıyor. Amerikan yapımı ünlü yapım ilk olarak 2016 senesinde yayına başladı. The CW kalanında seyirciyle buluşan DC's Legends of Tomorrow 7,3 IMDb puanı ile dikkat çekmeyi başarıyor. Baştan sona izleyicide sürükleyici bir etki bırakan dizinin büyük bir hayran kitlesi var diyebiliriz.

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.