Das Boot Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7.4
Sezon: 2 Bölüm: 16
İlk Yayın Tarihi: 23 Kasım 2018
Final: Devam ediyor..
Kanal: Sky One Dizileri Sky One
Türler: 2.Dünya Savaşı Tarih

2.Dünya Savaşı yıllarıda bir Alman denizaltısı U-612 ve mürettebatını konu alan Alman yapımı televizyon dizisidir. Denizaltıdaki krostofobik yapıyı yansıtan ayrıca Fransız direnişini dizide işlenmiştir.

Das Boot Konusu ve Oyuncuları hakkında bilgiler eklenecektir.

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.