Containment Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7.2
Sezon: 1 Bölüm: 13
İlk Yayın Tarihi: 19 Nisan 2016
Final: 18 Temmuz 2016
Kanal: The CW Dizileri The CW
Türler: Gerilim Dram

The CW kanalında yayınlanan Suriyeli bir erkek hastanın Atlanta'da bir salgına neden olmasını konu alan dizidir. Salgın sonrası tüm şehir karantinaya alınır ve içerde mahsur kalan insanlar hem hastalıkla hem de hayatta kalmak için mücadele verecektir.

Containment Konusu

Atlanta’da meydana gelen salgın hastalık tüm şehrin karantina altına alınmasına neden olur. İçeri de mahsur kalan insanlar hem salgın hastalıkla hem de hayatlarını devam ettirebilmek için bir iç mücadele vermek zorundadır.Hastalık Atlanta’da yaşayan Suriyeli bir erkek hasta tarafından yayılmıştır.

Containment Oyuncuları

13 bölümlük bu salgın dizisi CW kanalında yayınlanmıştır. Amerikan yapımı Containment 19 Nisan 2016’da pilot bölümünü 1.67 milyon Amerikalı izlemiştir. Dizinin başrollerinde, David gyasi, Christina Moses, Chris Wood, Kristen Gutoskie, Claudia Black, George Young ,Hanna Mangan-Lawrence ve Trevor St. John yer almaktadır.

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.