Catch-22 Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7.8
Sezon: 1 Bölüm: 6
İlk Yayın Tarihi: 17 Mayıs 2019
Final: 17 Mayıs 2019
Kanal: Hulu Dizileri Hulu
Türler: 2.Dünya Savaşı

1961 yılında Joseph Heller tarafından yayınlanan aynı isimli romandan esinlenerek dizi haline getirilmiş savaş dizisidir. Dizi yüzbaşı John Yossarian ve emrindeki havacıları konu alan kara mizah unsurları barındıran savaş dizisidir. Savaşın sonuna dek eğitimin süreceğini düşünen bir asker eğitimi tamamlayıp cepheye intikal eder. B-25 bombardıman uçağıyla göreve çıkmamak için direnen Yüzbaşı kendini Akdenizde kurgulanmış Pianosa adasında faşist kontrolündeki İtalya'ya bombardıman sortileri düzenlerken bulur.

Catch-22 dizisi hakkında...

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.