Captain Vyom Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 8.4
Sezon: 1 Bölüm: 54
İlk Yayın Tarihi: 04 Ocak 1998
Final: 04 Ocak 1999
Türler: Bilim Kurgu

İnsanlar güneş sisteminden giderek farklı gezegenlerde uzay istasyonları kurmuştur. Kurulan uzay istasyonları ise Dünya Hükümeti olan Delhi tarafından yönetilmektedir. Dizinin başladığı sırada ise maya adlı uzay gemisi Dünya’dan Mars’a hareket etmektedir. Marsa yapılan başarılı inişle beraber dünyanın en eski ve bilge insanı karşılanmaktadır.

Captain Vyom Konusu

1998 yılında yayımlanmış olan Captain Vyom dizisi, 54 bölümden meydana gelmektedir. Süper kahraman alanında bilim kurgu dizilerinden birisi olarak görülen dizi diğer Hint dizilerine göre biraz daha farklı bir konuyu baz almaktadır. Dizide insanlar güneş sisteminden giderek farklı gezegenlerde uzay istasyonları kurmuştur. Kurulan uzay istasyonları ise Dünya Hükümeti olan Delhi tarafından yönetilmektedir. Dizinin başladığı sırada ise maya adlı uzay gemisi Dünya’dan Mars’a hareket etmektedir. Marsa yapılan başarılı inişle beraber dünyanın en eski ve bilge insanı karşılanmaktadır.

Kaptan Vyom ise bir süper askerdir. Dünya Hükümeti tarafından kaçakların yakalanabilmesi için atanmıştır. Vyom ailesinin varlığından habersiz olduğu gibi yetim büyümüştür. Choses bünyesinde yer almakta olan Kaptan Vyom suçlularla savaşma adına kurulmuş olan en güçlü ekipte bulunuyor. Yakalanan bazı suçlular hapse atılırken bazı suçlular ise öldürülmektedir. Dizi bilim kurgu dizisi olmasıyla beraber özellikle Hindistan’da uzay alanında çekilen nadir dizilerin arasında yer alıyor.

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.