Bull Fighting Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 5.9
Sezon: 1 Bölüm: 17
İlk Yayın Tarihi: 18 Kasım 2007
Final: 09 Mart 2008
Türler: Komedi Spor

Orjinal adı "Dou niu, yao bu yao" olan kore dizisi Bull Fighting, iki rakip arasında 3'e 3 basketbol müsakabası olarak başladı. Kazanan taraf 13. cadde basketbol sahasını kontrol eder. 9 yıldır kaybetmeyen taraf bu yıl kaybetti ve bu bir kız yüzünden. Artık kazanmanın başka bir amacı var.

Bull Fighting hakkında detaylar eklenecektir.

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.