Bride Of The Century Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7.1
Sezon: 1 Bölüm: 16
İlk Yayın Tarihi: 22 Şubat 2014
Final: 12 Nisan 2014
Kanal: TV Chosun Dizileri TV Chosun
Türler: Fantastik Romantik Dram

Bunun dışında genel anlamda konusu ise, zengin bir ailenin başında yer alan bir lanetin ve bu lanetin etkileri aynı zamanda yeni gelecek bir gelinin başına gelecek olaylardır. Hem lanetle hem de hayata dair genel zorluklarla uğraşacak olan başroller gücü birbirlerinden alacaklardır.

Bride Of The Century dizisi hakkında...

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.