Between Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 6
Sezon: 2 Bölüm: 12
İlk Yayın Tarihi: 21 Mayıs 2015
Final: 01 Temmuz 2016
Platformlar: Netflix Dizileri Netflix
Türler: Bilim Kurgu Gizem Dram

Küçük bir kasabada ortaya çıkan salgın hastalık 22 yaşından büyük herkesi öldürmektedir. Karantina ilan edilen bölgede kasaba sakinleri kendi başlarının çaresine bakmak zorundadır.

Between Konusu

Netflix tarafından yayınlanan Between isimli dizinin konusu küçük bir kasaba olan Pretty Lake’de ortaya çıkan gizemli bir hastalık 22 yaşının üstündeki herkesi öldürmektedir. Bunun üzerine hükümet kasabayı karantina altına alır. Kasabada kalan bir grup kasaba sakini hayatta kalmak için kendi başlarının çaresine bakmak zorundadır.

Between Oyuncuları

Kanada yapımı bu salgın dizisinin başrollerinde Jennette McCurdy, Jesse Carere, Ryan Allen, Justin Kelly, Kyle Mac, Jack Murray, Brooke Palsson, Stephen Bogaert, Samantha Munro, Rick Roberts, Steven Grayhm, Percy Hynes White, Mercedes Morris, Shailyn Pierre-Dixon ve Jordan Todosey yer almaktadır. 2 sezon olarak yayınlanan dizi toplamda 12 bölüm çekilmiş ve Imdb puanı 6,0’dır.

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.