Basketball Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 5.4
Sezon: 1 Bölüm: 18
İlk Yayın Tarihi: 21 Ekim 2013
Final: 31 Aralık 2013
Türler: Dram Spor

Japonya tarafından sömürge dönemi geçiren Kore, Kuzey ve Güney'e bölünmüştür. Fakir bir ailenin çocuğu basketbola gönül vermiş ve bu konuda oldukça yeteneklidir. Kendisinden daha üst düzey bir yaşantıya sahip bir kıza aşıktır. Aşkın toplumsal sınıfları aşacağına inanır.

Kore dizisi Basketball hakkında detaylar eklenecektir.

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.