Agents of S.H.I.E.L.D. Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7.5
Sezon: 7 Bölüm: 136
İlk Yayın Tarihi: 24 Eylül 2013
Final: 12 Ağustos 2020
Kanal: ABC Dizileri ABC
Türler: Aksiyon Macera

Dizinin baş karakteri olarak karşımıza Ajan Coulson çıkıyor. Coulsun'u Avangers filmlerinden de yakından tanıyorduk. Ajan Coulson, fantastik olaylara ve dış tehditlere karşı dünyayı kurtarmak adına müdür Nick Fury’nin kendisine verdiği ayrıcalık ile bir profesyonel bir ekip kurar. Bunun yanında müdür Nick Fury, ekibe destek olması adına SHIELD ekibine özel bir uçakda tahsis eder. Ekip, başlangıçta Ajan Coulson ve 4 diğer ajandan oluşuyordu.

Agents of S.H.I.E.L.D. Konusu

Dizinin baş karakteri olarak karşımıza Ajan Coulson çıkıyor. Coulsun'u Avangers filmlerinden de yakından tanıyorduk. Ajan Coulson, fantastik olaylara ve dış tehditlere karşı dünyayı kurtarmak adına müdür Nick Fury’nin kendisine verdiği ayrıcalık ile bir profesyonel bir ekip kurar. Bunun yanında müdür Nick Fury, ekibe destek olması adına SHIELD ekibine özel bir uçakda tahsis eder. Ekip, başlangıçta Ajan Coulson ve 4 diğer ajandan oluşuyordu. Ancak aralarına Skye isimli bir hacker'da katıldı ve ekip son halini aldı. Skye, The Rising Tide adında ki hacker grubunun üyesiyken daha sonra Coulson ile tanış  ve SHIELD ekibi için çalışmaya başlar. Skye, anne ve babası olmadan büyümüştür. Karakter, sıcakkanlı bir yapıda karşımıza çıkıyor ve bunun yanında oldukça alıngan biri olarak tanınıyor. Ajan Coulson, dizide soyadı belirtilmeyen Skye’ın ailesini bulmak için ilerleyen süreçlerde ekibin tüm kaynaklarından yararlanacak gibi duruyor. Ekipte hiç kimsenin süper gücü yok. Ancak üyelerin hepsi birbirinden yetenekli diyebiliriz. Agents of SHIELD tema olarak aşk, suç ve arkadaşlık gibi konuları işliyor. En güzel yanı ise klasik konuları fantastik öğeler ve bilim-kurgu ile harmanlaması diyebiliriz. Agents of SHIELD dizisi, sağlam temelleri dayalı bir ekip olmanın, süper kahraman olmaktan çok daha önemli olduğunu güzel bir şekilde anlatıyor.

Agents of S.H.I.E.L.D. Oyuncuları

Dizi ilk olarak 2013 yılında yayınlanmaya başladı. ABD yapımı bilim-kurgu filmi olarak karşımıza çıkan Agents of SHIELD'in oyuncu kadrosunda Clark Gregg, Brett Dalton, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Iain De Caestecker ve Nick Blood gibi tecrübeli isimler bulunuyor. Dizi ABC kanalında yayınlanıyor. Ancak birçok platformda izleyebilmeniz mümkün. IMDb puanı ise 7.5 olarak belirlenmiş. Standartın oldukça üstünde olarak nitelendirebileceğimiz Agents of SHIELD izleyicide sürükleyici bir etki bırakıyor.

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.