Agent Carter Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7.9
Sezon: 2 Bölüm: 18
İlk Yayın Tarihi: 06 Ocak 2015
Final: 01 Mart 2016
Kanal: ABC Dizileri ABC
Türler: Bilim Kurgu Aksiyon Macera

Kaptan Amerika filminden tanıdığımız Marvel evrenindeki bir ajanın hikayesini anlatıyor. Ajan Peggy Carter, 1946 yılında hayatının aşkını maalesef kaybeder. Genç yaşta dul kalan Carter gizli görevlere katılmaya ve  Howard Stark için çalışmaya başlar. Bir ajanın hikayesini anlatmakta.

Agent Carter Konusu

Agent Carter Amerikan yapımı bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Yapımın yaratıcı isimleri ise Stephen McFeely ve Christopher olarak yer alıyor. Dizi, Marvel adı verilen bir evrende geçiyor. Baş karakter, Captain America filmlerinden tanıdığımız Carter yani Hayley Atwell 2015 senesinde ABC ekranlarında izleyici ile buluştu. Kurnaz ve alımlı ajan Peggy Carter 1946 senesinde çok sevdiği Steve Rogers’ı kaybetmektedir. Peggy Carter, sevdiğini kaybettikten hayata adeta iki elle tutunmaya çalışmaktadır. Savaş sona erdikten sonra yapacak hiç bir şeyi kalmaz ve kendini önemsiz hisseder. Alımlı ajan çok üzülür fakat elinden hiç bir şey gelmez. Peggy Carter , Howard Stark için özel görevleri yerine getirirken aynı zamanda gizli bir örgüt içinde çeşitli görevler gerçekleştiriyor. Harika bir casus dizisi olarak karşımıza çıkan Agent Carter oldukça dinamik bölümlerden oluşuyor. Sizleri koltuğunuza sabitleyecek muhteşem bir aksiyon ve casusluk dizisi arıyorsanız Agent Carter'ı denemelisiniz.

Agent Carter Oyuncuları

Büyük ilgi gören ABD yapımı Agenct Carter'ın oyuncu kardorsunda Hayley Atwell, Chad Micheal Murray, James D’Arcy, Enver Gjokaj, Currie Graham ve Lotte Verbeek gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Dizinin ilk sezonu toplam 8 bölüm olarak çekildi. Ortalama süreleri için ise 40 dakika diyebiliriz. İkinci sezonunda çekimlerine başlanmıştı. Ancak dizinin ikinci sezonu bazı sebeplerden dolayı iptal edildi. İlerleyen süreçlerde devam edilip edilmeyeceğine dair ise net bir bilgi yok. Stephen McFeely ve Christopher’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin dağıtımını ise ünlü Marvel Television yapıyor. İzleyicilerin Agent Carter için belirlediği ortalama puan 10 üzerinden 8 olarak belirlendi. Dizi, ilk 2 bölümde büyük takdir topladı. Çok konuşulan dizi, nedeni bilinmemekle birlikte 2. bölümden itibaren bir miktar düşüş yaşadı. İkinci sezon Los Angelas'da geçiyordu. İkinci sezona dair gelişmeleri hep birlikte göreceğiz.

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.