37 Days Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 8.2
Sezon: 1 Bölüm: 3
İlk Yayın Tarihi: 05 Mart 2014
Final: 08 Mart 2014
Kanal: BBC Dizileri BBC
Türler: Tarih Dram 1.Dünya Savaşı

1.Dünya Savaşı'nın başlamasına neden olan Arşidükk Franz Ferdinand'a Gavrilo Princip adındaki bir Bosnalı Sırp tarafından suikast düzenlenmesi sonucu (Saraybosna Suikasti) savaşın kaçılınmaz oluşu, İngiltere'nin savaşa girmesini anlatan BBC Two kanalında yayınlanmış 3 bölümlük savaş ve dram dizisidir.

37 Days Konusu ve Oyuncuları hakkında

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.