14 - Diaries of the Great War Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 8.6
Sezon: 1 Bölüm: 8
İlk Yayın Tarihi: 29 Nisan 2014
Final: 13 Mayıs 2014
Kanal: BBC Dizileri BBC
Türler: Tarih Dram 1.Dünya Savaşı

8 bölümlük belgesel tadında 1.Dünya Savaşı dizisi. BBC kanalında yayınlanan Alman yapımı, orjinal ismi "14 Tagebücher des Ersten Weltkriegs" olan dizi, savaşı siyasetçiler, ülkeler, ordular açısından değil, daha da küçük kesimlere inerek, fabrikalar, ev hanımları, çocuklar ve askerler açısından anlatıyor.

14 - Diaries of the Great War Hakkında.

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.