12 Monkeys Konusu ve Oyuncuları

IMDB: 7.7
Sezon: 4 Bölüm: 47
İlk Yayın Tarihi: 16 Ocak 2015
Final: 06 Temmuz 2018
Kanal: SYFY Dizileri SYFY
Platformlar: Amazon Prime Dizileri Amazon Prime Netflix Dizileri Netflix
Türler: Bilim Kurgu Gizem Macera Dram

Dünyada yaşayan insan türünün geçmişten gelen bir salgın nedeniyle tehdit altında olması, zamanda yolculukla bu salgının nedenini araştırmak için James Cole karakterinin geçmişe gitmesi ve başından geçenleri konu alır.

12 Monkeys Konusu

Geçmişte oluşan bir salgın nedeniyle insan nüfusu yakın gelecekte sona erecektir. Kalan bir grup insan arasından James Cole, salgının hikayesini araştırmak için zamanda yolculuk yaparak geçmişe gider. Dizi bu karakterin yaşadığı süreci konu almaktadır.

12 Monkeys Oyuncuları

7,7 Imdb puanına sahip Amerikan yapımı salgın hastalıklar konulu 12 Monkeys dizisinin başrollerinde Aaron Stanford, Amanda Schull, Kirk Acevedo, Noah Bean, Todd Stashwick, Emily Hampshire ve Barbara Sukowa yer almakadır.

Dizibu, izlediğiniz bir diziye benzer alternatif diziler paylaşır. Genel olarak liste halinde diziler sunar ve aralarında seçim yapıp izleyebilirsiniz. Dizilerin bölüm sayısı, bitiş tarihi, IMDB puanı ve birkaç satırlık bilgilendirici konu açıklaması paylaşır. Daha önce izlediğiniz bir dizinin sayfasından o dizi için inceleme gönderebilir ona puan verebilirsiniz.

2021 - Dizibu.net, Dizi bilgi sitesi & Proje Kodlama: uslumedya Dizibu Hakkında

Sitemiz telif haklarına saygılı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sitemizde yer alan görseller dizi yapımcılarına ait olup, paylaşılan fragman ve tanıtım video içerikleri dizi orjinal Youtube sayfalarından derlenmektedir. Sitemiz sadece tanıtım amacıyla görsellere yer verir. Görseller nedeniyle telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen bilgi@uslumedya.com e-posta adresine mail göndererek bilgi verebilirsiniz. Uygun görülen görseller sitemizden kaldırılacaktır.